Barevné skleničky

Barevné skleničky

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Barevné skleničky Rádce Westwing

Pastelové nebo syté barvy? V každém případě barvy mají schopnost ovlivňovat nálady ‒ tak proč je nepoužít také u stolu? Ubrusy, ubrousky, talíře, příbory, skleničky v barevných odstínech a jejich sladění s barevným nádobím a textilem oživí váš stůl a rozveselí náladu vašich hostů již při příchodu! Pro běžné použití nebo pro jiné velké akce existuje mnoho různých variant barevných skleniček  ‒ barevně výrazných nebo zcela decentních.

Barevné skleničky přináší nevtíravým způsobem zvláštní barevné tóny na váš stůl ‒ vyberte si proto takové, které se budou hodit nejen k vašemu nádobí a doplňte je o další elegantní detaily, jako jsou čerstvé květiny nebo hezké ubrousky – a hned máte úžasnou stolní dekoraci. Vítané budou i denně obměňované prodejní kampaně Westwing, které vás přenesou do světa moderního bydlení a ukáží vám poslední trendy i vybranou klasiku, kterou u nás dostanete vždy za nejlepší cenu!

Barevné skleničky při stolování

Umění foukání skla vyniká od pradávna nejenom rozmanitostí tvarů, které je sklo schopné vytvořit, ale také  bohatou škálou různých skleněných barev, které provází tuto výrobu a umělecké formy od jejího vzniku. Renomované sklárny na křišťálové sklo kladou vždy zvláštní důraz na výrazné barevné ztvárnění. Výsledkem jsou pak výjimečné lahve, karafy, nádoby a sklenice – prostě barevná dokonalost sklářské výroby!

Zvláště u barevných skel ‒ barevně zvýrazněné poháry a elegantní sklenice, jako např. sklenice na víno nebo skleničky na sekt, které září ve všech barvách duhy, existuje spousta možností jejich použití. Když jsou nápojové skleničky barevné, přitahují pozornost všech lidí u stolu, takže z čistě funkčního skla na pití se změní v domácí šperk. K pestrému nádobí, stejně jako k bílému servisu, se hodí nápojové sklo s barevně sladěnými akcenty. Nechte barevné sklenice zazářit na vašem jídelním stole jako sólisty nebo zvýrazněte jednotlivými barvami stolních dekorací jejich odstín.

Neobvyklé tvary nebo propracované detaily, jako jsou skleněné brusy, zlaté okraje nebo jiné ozdoby, které má zvláště jemné křišťálové sklo, budou s barevným sklem ještě zvýrazněny. Mají být sklenice v jedné barvě, nebo má být sklo v barevném mixu? Použijte nápojové sklo (barevné) ke hře s barvami a styly a nechte tak zazářit svůj stůl.

Víc než nádobí: barevné a ozdobné skleničky

Design skla je běžným designem, který nenásilným způsobem přinese individualitu a nádech extravagance na váš stůl! Pokud si vyberete místo průhledného skla barevné, umožní vám to nekonečně větší tvůrčí svobodu a barevně sladěné dekorace stolu ještě více zazáří. Vyberte si barevné skleničky, které budou ladit s nádobím a příbory, doplňte je ubrusy ve sladěných barvách, přidejte květiny a další dekorativní předměty v tematické barvě – tak vznikne působivá a jednoduchá stolní dekorace, kterou lze měnit podle různých příležitostí. Při běžném stolování na jídelním stole v kuchyni se budou barevné sklenice vyjímat stejně jako na svátečním stole při zvláštních příležitostech.

Vytvořte si individuální prostírání stolu pomocí dekorativního a funkčního „společníka u stolu“, jehož nástroje jsou nejen praktické, ale i estetické. Kromě pestrého nádobí přinesou „barevné sklenice“ nenásilné prvky a bez velkých nákladů tak z prostřeného stolu vytvoří příjemný scénář, který rodině, přátelům a hostům bude signalizovat: Tady někdo myslel na prostředí a atmosféru a má radost z toho, že tu jsem!

Barevné skleničky ‒ léto u stolu

Barevné, veselé a krásné – barevné skleničky mají ty správné tóny, které lákají léto ke stolu. Při domácím grilování na zahradě podtrhují dobrou atmosféru a přispívají k uvolněným oslavám. V šedém zimním období přinášejí barevné skleničky do běžného života barvu a nechávají nás libovat si ve vzpomínkách na letní barevné květiny a léto s teplým dotekem slunce na kůži.

Barevné skleničky zajistí dobrou náladu u jídelního stolu. Kdo příliš nemiluje pestré barvy, může se rozhodnout pro jednu sadu barev, je to stylové a rozzáří to kalné dny.

Pozvěte léto s barevnými sklenicemi k vašemu jídelnímu stolu!