Balkonový stůl 70×70

Balkonový stůl 70×70

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Balkonový stůl 70×70 Rádce Westwing

Máte menší balkón a hledáte pro něj vhodné doplňky? Balkonový stůl velikosti 70x70 by pro vás mohl být tím pravým. Není ani moc malý, ani moc velký a z balkónu vykouzlí příjemné pracovní i odpočinkové prostředí. Vejde se na něj přibližně jeden hrneček s kávou, kniha a notebook, tedy všechno, co je k odpočinku nebo při práci doma potřeba. Jen vy, čerstvý vzduch a slunce. Zpříjemněte si práci a zažijte ten správný relax!

Balkonový a zahradní nábytek, doplňky a potřebné drobnosti tvoří jen část velké nabídky, kterou na Westwing najdete. Denně na vás čeká nová nabídka z oblasti bydlení & lifestylu a široká nabídka produktů od špičkových designérů za dostupné ceny. Díky nepřebernému množství stylů a druhů si tak balkonový stůl 70x70 můžete pořídit ve stylu Shabby Chic, Vintage nebo třeba v severském stylu Scandi. Zkrášlete si byt (a život) s Westwing a buďte pravidelně v obraze díky našemu newsletteru, který je vždy plný novinek a slev!

Neuvěřitelná úspora místa

Balkónový stůl velikosti 70×70 je perfektní pro ty, kdo se spokojí s málem a chtějí mít kolem sebe mnoho volného prostoru. Ať už pro další dekorace a nábytek nebo jen tak, protože prostor je důležitý. Stůl je drobný fyzicky i opticky, oproti velkým stolům nepůsobí dominantně a skvěle se tak hodí na menší balkóny. A pokud je stůl navíc i skládací, můžete si ho vzít s sebou například i na zahradu a pracovat nebo relaxovat přímo na trávníku.

Vybírejte z několika druhů materiálu:

  • čisté dřevo, které je lehké a zcela přirozené
  • umělé materiály, které jsou velmi snadné na údržbu
  • kov, který ze stolů dělá designové kousky

Množství modelů je vyrobeno z kombinace těchto materiálů. Často se setkáte s dřevěnou nebo umělou deskou na solidní kovové konstrukci. Výběr je obrovský!

Kreativitě se meze nekladou  

Vyšperkujte svůj balkónový stůl 70×70! Doplňků nemusí být mnoho – co třeba vzdušný ubrus nebo malá kytička? Velké oblibě se dnes těší miniaturní sukulenty, houževnaté rostlinky ze suchých oblastí. K bleskurychlému zkrášlení balkónového stolu stačí opravdu málo.

Množství skvělých tipů a triků, jak z jednoduchého stolu vytvořit efektní a krásný balkónový doplněk, najdete v našem on-line Westwing Magazínu. Inspirovat se můžete například u slavných osobností, do jejichž domů nahlížíme, nebo si podle našeho návodu vyrobit některý z jednoduchých doplňků a vdechnout místu jedinečnou atmosféru a vlastní styl.