Balkónový sklopný stolek

Balkónový sklopný stolek

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Balkónový sklopný stolek Rádce Westwing

Sedíte na terase s výhledem na jezero, koukáte na jemné vlnky na hladině a cítíte jemný vánek. Fascinuje vás blankytně modrá voda a temně zelený les. Zasněně se díváte do dálky, čerstvá káva na stole před vámi. Ne na obyčejném stole, ale na důmyslném skládacím stolku, který je zavěšený na balkoně.

Stolek, který je vyrobený ze dřeva a dá se snadno sklápět, je praktický a zajistí vám příjemné chvíle doma nebo na chalupě. Budete mít díky němu při snídani nebo skleničce vína parádní výhled! Zaregistrujte se na Westwing a objevte skvělé designové kousky, které vám zútulní balkon a zpříjemní léto. Každý den začínají akční kampaně se slevami až 70 procent!

Stálice na Westwing: závěsný sklopný stolek ze dřeva

Jako spoustu dalších kusů nábytku můžete i závěsný stolek libovolně kombinovat v různých stylech: venkovském, rustikálním nebo skandinávském. Tím, že je celý ze dřeva, podtrhuje přírodní kouzlo domova, rustikálnost a minimalismus v interiéru. Krásně bude pak doplňovat velké, venkovské jídelní stoly.

Dobrým kompromisem mezi praktickým moderním nábytkem a venkovským stylem je styl „moderní country“. Do toho sklápěcí stolek skvěle zapadne. Ať už na zahradě nebo balkoně, rustikální dřevo dodá vašemu domovu v městské džungli nádech přírody. Budete mít pocit, jako byste byli na dovolené ve Skandinávii.

Variabilní kousek nábytku

Stolek se vyrábí v různých variantách, existují speciální pro balkon a speciální pro zahradu. Třeba vám pomůžou naše návrhy:

  • Kulatý nebo čtvercový stůl o průměru 65 cm bude na balkon ideální.
  • Pokud máte malý balkon, bude pro vás nejlepší závěsný sklopný stolek.
  • Velký kulatý stůl zase bude ideální kout na zahradě, kam se můžete schovat před vedrem. Nebo si můžete vytvořit vlastní malou pivní zahrádku se skládacími stolky a lavicemi.

Podívejte se na nabídku Westwing. Od stolků na balkon po světla na terasu máme velký výběr vybavení na terasu!