Balkonový set

Balkonový set

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Balkonový set Rádce Westwing

Když se jaro probudí ze zimního spánku, vše začíná ožívat. Sluneční paprsky zahřívají první jarní květiny, ptáci cvrlikají a ve vzduchu je cítit svěží atmosféra. To je ta pravá chvíle, abyste vyčistili váš nepoužívaný balkon či terasu a rozšířili tak svůj obývací prostor.

Pro dokonalý styl vašeho balkonu se hodí ten správný balkonový set. Teď je ten pravý čas na změnu. U Westwing naleznete mnoho nápadů, jak si zařídit váš vysněný balkon a navíc můžete využít slevy až 70 % na náš exkluzivní sortiment.

tyrkysový

Balkonové sety pro příjemné jarní noci

Není nic příjemnějšího, než strávit konec dne na terase či balkoně a vychutnávat si jarní pohodu ve dne i v noci. Posadit se sklenkou výborného červeného vína a začíst se do oblíbené knihy. A abyste si mohli vše řádně vychutnat, potřebuje mít perfektní balkonový set s pohodlnými židlemi. Jedině tak se můžete ponořit do vaší vytoužené oázy. Balkonový set je vaším věrným společníkem pro to nejkrásnější období v roce. Můžete relaxovat společně s přáteli, nebo si vychutnat chvíli samoty jen pro sebe a pozorovat okolní atmosféru. Přivítejte úsměvem jarní náladu.

Jak vybrat správný balkonový set?

Existuje mnoho balkonových setů. Není jednoduché vybrat si tu správnou variantu. Je potřeba zvážit, k čemu budete svůj balkon využívat. My vám nabízíme následující návrhy, které vám pomohou vybrat ten správný produkt:

balkonový set s baldachýnem

  • Relaxace: Pokud milujete odpočinek, využívejte balkon jako místo vašeho relaxu o samotě nebo pouze s pár přáteli. Doporučujeme vám, pořídit si dvě až tři pohodlné židle ze dřeva s pohodlnými polštářky. Váš balkon nebo terasa tak budou vyzařovat příjemnou a poklidnou atmosféru.
  • Káva s přáteli: Převažuje na vašem balkoně pravidelný shon a posezení s přáteli? Měli byste i svůj balkon přizpůsobit vašim požadavkům. Vyberte si neobvyklý stůl z nerezové oceli, který disponuje dostatkem prostoru a nabízí tak plně funkční posezení s příjemnými polštářky pro Vaše přátelé.
  • Královna designu: Váš balkon je místem inspirace. Vytvořte si nezapomenutelnou atmosféru a nechte se unášet na vlně romantiky. Inspirujte se balkonovým setem s ozdobnými kovovými aplikacemi a majestátními židlemi. S kombinací růží tak vytvoříte romanticky naladěné zážitky pro vás i přátelé.

Vaší představivosti se ve Westwing meze nekladou. Máme pro vás připraveny četné nabídky za bezkonkurenční slevy na stylový nábytek i doplňky pro váš balkon i byt.