Hledat

Nádherné balení dárků

Seřadit
35 Výrobků
Seřadit
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Balení dárků: nakupujte vše potřebné pro balení vánočních dárků

Co by byly Vánoce bez dárků? Ať už dárky raději balíte, protože se nemůžete dočkat, jakou radost obdarovaným udělají, nebo rozbalujete, bez patřičné výbavy by to nešlo. Řeč je samozřejmě o balicím papíru, mašličkách, ozdobných jmenovkách nebo stuhách. K úhlednému i originálnímu balení dárků jsou samozřejmě také zapotřebí dárkové tašky, krabice a krabičky všech velikostí. Do nich se totiž například hračky pro děti dobře balí, jež by v papíru vypadaly nevzhledně.

Vyhněte se letos šílenství, kdy pár týdnů před Štědrým dnem najdete v obchodech už jen přebrané zbytky balicích papírů, které nikdo nechtěl. Navštivte internetový obchod Westwing s předstihem už teď. V našem sortimentu pro balení dárků naleznete vše z výše zmíněného, spoustu nápadů, jak zabalit dárek, a ještě něco navíc. V mnoha barevných provedeních a stylech si u nás můžete vybírat ze stovek unikátních značkových produktů této kategorie.

Objevte tipy, jak originálně zabalit dárek 

Nechte se na Westwing inspirovat, jak na stylové balení dárků. Soustřeďte se ale také na to, aby měl každý balíček nápad. Například psaní jmen fixou na balicí papír nebo jmenovky z klasického kancelářského papíru připevněné na dárek transparentní lepicí páskou jsou už alespoň dekádu passé. Originální balení dárků vyžaduje inovativní jmenovky. 

Nezapomeňte si proto v našem e-shopu Westwing do virtuálního nákupního košíku k balicímu papíru a mašlím přihodit taktéž jmenovky na dárky. Na výběr máte z papírových, ale třeba i kovových, umělohmotných nebo látkových modelů. Navíc se nemusí vždy jednat pouze o štítek se jménem obdarovaného člověka. Dárková visačka totiž může nést i již předtištěný text kupříkladu s přáním hezkých Vánoc. 

Nakupujte chytře na Westwing. Můžete si u nás objednat cokoliv, co ze sortimentu pro stylové bydlení potřebujete. V prémiové kvalitě z dílen světových značek pro vás máme tisíce designových výrobků a vychytávek pro váš moderní byt. Při objednávce v minimální hodnotě 800 Kč se navíc můžete těšit na doručení zcela zdarma.