Anglická pohovka

Anglická pohovka

Sdílet

Najdete nás v
Chcete se dozvědět více? Přečtěte si našeho rádce

Anglická pohovka Rádce Westwing

Anglická kultura bydlení je dnes tvořena několika jednoduchými kroky. Ať už bílé, šedé nebo černé - Anglické pohovky jsou vidět barevné a stylové, v každém případě musí být v moderním interiéru. Každý cm z vašeho bytu se upraví na britský standard, s touto pohovkou. Moderní a zároveň luxusní bude anglická pohovka a ukáže se jako nadčasová klasika ve vaší domácnosti a Vaše návštěva bude žasnout.

Westwing miluje jemný nábytek ve spojení s jednotlivými nápady na bydlení. Proto anglické sedací soupravy se hodí nejen do našeho konceptu, ale prostě nás okouzlí svou britskou elegancí! Chcete se dozvědět více o pohovkách, anglickém stylu nebo britském venkovském stylu? Prohlédněte si magazín Westwing nebo se nechte inspirovat v našem průvodci na internetu. Skvělé bydlení a světové styly čekají jen na to, aby byly vámi objevení!

Anglická pohovka: britský šarm v obývacím pokoji

Globální symbol britského stylu v obývacím pokoji? To je jasné: Chesterfield pohovka. Stylové anglické pohovky s tradičním polstrováním, které měly dříve podporovat stabilitu a odolnost nábytku, jsou dnes důkazem dobře udržovaného interiéru. Tento styl se datuje do 18. století a byl v té době velmi populární. Zvláště knížata a šlechtici tento styl nechaly vyniknout na anglických špercích. Anglické sedací soupravy mohou získat ještě více okouzlující elegance, v jemné kombinaci s odpovídajícím stolem což bude ku prospěchu. Nenápadná barva završuje vzhled vašeho nového bytového zařízení. Jestli anglická kožená sedací souprava či spíše anglická pohovka potažená látkou nebo dokonce rohová pohovka – tento čalouněný nábytek zajistí britskou bytovou kulturu ve vaší domácnosti.

Připraveni na čaj?

Máte slabost pro britskou rezidenční atmosféru a chcete mít některých anglických kousků doma? Anglické pohovky vykouzlí atmosféru, o níž jste jen snili. Ať už je to kožená anglický pohovka nebo starožitný, britský otoman – jsme si jistí, že britské kouzlo může doplnit Váš materiál, vybavení a design podle přání!

  • Materiál: Ať se rozhodnete pro koženou pohovkou v anglickém stylu nebo britském venkovském stylu, nebo jednodušší variantu a například z hladké tkaniny – anglický zůstává anglický: Máte svobodnou volbu. Pohodlí je to, co se vám líbí a pohodlí je s anglickými sedačkami, tak jako tak v ceně!
  • Uspořádání: anglická sedací souprava je kdykoliv stylová a elegantní. Ale velmi brzy si získá Vaše, pokud vstoupí do hry, když jí umístíte ve středu místnosti. Takže pro každou návštěvu bude jednoznačné: Toto je naše (britská) pevná skála v příboji!
  • Styl: Máte rádi květinové vzory a světlé barvy? Potom se anglický styl pro Vás nejlépe hodí. Ale i subtilnější konstrukce mohou mít v pastelových barvách britské kouzlo.

Anglická sedací souprava: TA nesmí chybět v jakékoliv trendy domácnosti!