Naším posláním je
inspirovat a činit domov krásnějším inspirovat a činit domov krásnějším
 
Delia Lachance
zakladatelka Westwing
 
 
Dobrý den Dobrý den
 

 
Westwing je internetový nákupní klub s nábytkem a bytovými doplňky. Od roku 2014 pečlivě vybíráme a představujeme výrobky známých značek, věhlasných designérů i lokálních výrobců. Naši zákazníci si mohou každý den vybrat mezi tisícovkou nových výrobků rozdělených do tematicky laděných kampaní. Registrace a členství v klubu jsou bezplatné.

 
 
Naše poslání Naše poslání
 

 
Westwing, to není jen nakupování, ale také každodenní dávka inspirací. Naše týmy nákupčích a stylistek pravidelně navštěvují prestižní veletrhy po celém světě, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout vše, co je v oblasti interiérového designu právě in. Výrobky jsou rozděleny do tematicky laděných kampaní v souladu s aktuálními trendy. Doplňuje je Magazín Westwing plný inspirativních nápadů na zkrášlení domu.

 
 
Jak to všechno začalo Jak to všechno začalo
 

 
Jako první vznikl německý Westwing – založila ho v roce 2011 Delia Lachance, která dlouhé roky pracovala jako novinářka pro časopis „Elle“ a „Elle Decoration“. Sama nemohla najít internetový obchod s pěknými výrobky z oblasti za dobré ceny, a proto se rozhodla založit si firmu vlastní. Díky podpoře zkušeného týmu se nápad stal skutečností. Takto vznikl Westwing – místo, kde každý den najdete stovky kusů výjimečného nábytku a množství bytových doplňků. Firma v současné době působí ve 11 zemích.

 

KAŽDÝ DEN RÁNO 1000 NOVÝCH VÝROBKŮ

Westwing nabízí nové výrobky v tematicky laděných kampaních, které trvají pouze několik dní.
INSPIRACE A RADY

Každý den vám představujeme fotografie interiérů, specializované články či fotoreportáže z návštěv krásných bytů. Nechte se inspirovat!
Slevy až -70 %

Naše ceny sjednávají nákupčí z 10 států Evropy, Ruska a Brazílie. Díky přímé spolupráci s výrobci dosahujeme atraktivních slev.
100 dní na vrácení

Pokud zakoupený výrobek nesplňuje vaše očekávání, můžete jej zdarma vrátit do 100 dní od jeho doručení.